MUCC Poland

「私は木偶であり、人では非ず」


  • Index
  •  » O nas
  •  » Mika woła swojego Ygora, by powiedział za nią oHAYO XD

#1 2011-03-01 10:24:43

Mika-sama

ogony i krocza.

6570345
Skąd: nieco poniżej pępka
Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Mika woła swojego Ygora, by powiedział za nią oHAYO XD

To chyba teraz kolej na mnie.
A więc nazywam się Mika, chociaż z racji tego, że dowiedziałam się, że jakieś pospólstwo ma czelność nazywać się jak ja, kombinowałam z metamorfozą mego pseuda. Można na mnie mówić różnie... dostępne wersje to: Mika, Micia, Mikka, Yukke, Hakuei lub Kyo. Wiem, że to dość kontrowersyjne, ale o tym później.
Muzyka, to chyba jest moje największe uzależnienie, a słucham jej różnej. Samego j-rocka od około 9lat, w tym MUCC'a od 6? Dobra nie ważne XD nie mam pamięci do dat. Przez moje uszy przelatuje w dużej mierze j-rock (głównie zespoły, których średnia wieku wśród członków wynosi przynajmniej 30 XD", wyjątkiem są Gazety do których ostatnio wróciłam O.o'), całkiem sporo brytyjskich zespołów z etykietką 'indie/alternativ', klasyka <3, bo Chopina sobie nie potrafię odmówić, gotyk, punk, lata 80 i jeszcze wiele innych dziwnych gatunków, na które nie jest czas i miejsce XD
Planuje zostać całkiem niezłą perkusistą, ale jak narazie ćwiczę sobie śpiewanie XD" Leń z ciebie, Mika.
Uwielbiam czytać książki, w szczególności Pratchetta i oglądać ID (Investigation Discovery), gdzie moimi ulubionymi programami są sekcje zwłok, dokumenty o mordercach (seryjni~! *w*) oraz historie o duchach. BTW... Ostatnio poważnie stwierdziłam, że powoli staję się otaku jeśli chodzi o ONE PIECE <3 to jedna z bardzo niewielu mang/anime, które jestem w stanie przetrawić.
Z profesji zajmuję się ciuchami. Projektuję, zdarza mi się uszyć XDDDD oczywiście jak mi się zachce :3
Musicie się także przygotować na różne fazy ze strony mojej czy Futrzaka. Faz, których możecie nie ogarniać w pierwszych momentach, ale później to już kwestia przyzwyczajenia. Ostatnio wraca mi faza na dziki zachód i Miya pewnie znowu zamieni się w Bucho i będzie rozmawiał ze swoimi meksykańskimi braćmi, pomagając Yuketsuko a dokładnie Blankę by zdobyć szanownego jegomościa o imieniu Tatsurou. Perły <3
Tak. Jestem yaoistką.
Generalnie co do Kyo, Yukke i Hakueia. Generalnie byłabym suką, żeby ich nie przedstawić. Kyo, znany w bliższym gronie, jako moje alter ego, bądź odpowiednik działający za moją agresję, zdenerwowanie i głód. Yukke <3 awww, długa historia, ale generalnie jest to stworzonko o dość przyjaznym nastawieniu. No i Hakuei, którego jestem wielką fanką, a te miano wzięło się najpierw przez RPG, a potem przez cosplay i jakoś tak zostało xDDD .... Hyde by się obraził, jakby to usłyszał xDDD bo od tego pierdziela wszystko się zaczęło <3

Jak macie jakieś pytania, to walcie śmiało! XDDDD


'Nie można chronić czegoś idealnego bez użycia zła.'
'What's going on? Can you feel it~?'
Perły lisów <3

Offline

 

#2 2011-03-01 13:47:57

 Fuu

tosty.

7144133
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Mika woła swojego Ygora, by powiedział za nią oHAYO XD

wuteef lisie, dziki zachód? znowu? XD
znowu bawimy sie w Blankę i Dirtonów?
a możemy wsadzić tam Asasia?
anyway,
miło że jesteś <3


"Having friends whom you can trust is a little like being able to save yourself."
Perły przed lisy.

Offline

 

#3 2011-03-01 14:47:22

 izumi

zło

1660471
Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 31
Punktów :   

Re: Mika woła swojego Ygora, by powiedział za nią oHAYO XD

Witam Cię
Kyo? Znowu Kyo? Weźcie kurde, bo mój głęboko skrywany fangrirlizm się uaktywni.  Ale podoba mi się to, i pro.
I yaoi! Nie no, mamy bardzo podobne zainteresowania.


"Nawet niewinni ludzie posiadają rany zadane przez beznamiętny deszcz"

Offline

 

#4 2011-03-01 14:55:14

 Yuki

lider-seme.

11967481
Skąd: dream world
Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 36
Punktów :   

Re: Mika woła swojego Ygora, by powiedział za nią oHAYO XD

Ależ się rozpisałaś! Podoba mi się to, przynajmniej mam co czytać
Za yaoi cię wielbię, za czytanie książek i filmy dokumentalne też, o perkusji już nie wspomnę! <3
Witaj na forum i miłego forumowania


Pewnego dnia umrę,
Co mogę dla ciebie zrobić?

Offline

 

#5 2011-03-01 15:32:39

 Fuu

tosty.

7144133
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Mika woła swojego Ygora, by powiedział za nią oHAYO XD

Alleluja Kyoteizm<3
Yaoistki!
Miczka jesteśmy w domu! <3


"Having friends whom you can trust is a little like being able to save yourself."
Perły przed lisy.

Offline

 

#6 2011-03-01 17:18:00

 macabre

Nowy użytkownik

7559032
Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Mika woła swojego Ygora, by powiedział za nią oHAYO XD

yaoi *love* fazy *love, again*
tak więc witaj~

Offline

 

#7 2011-03-02 09:48:50

Mika-sama

ogony i krocza.

6570345
Skąd: nieco poniżej pępka
Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Mika woła swojego Ygora, by powiedział za nią oHAYO XD

*Miczce świecą się oczy i z radości wywija tyłkiem w rytm [Lipps, Inc. - Funkytown]*
EJ TSCHIZAS~! MAMY STADO YAOISTEK <3 Kocham was dziewczyny XDD <3

Fuu napisał:

wuteef lisie, dziki zachód? znowu? XD
znowu bawimy sie w Blankę i Dirtonów?
a możemy wsadzić tam Asasia?
anyway,
miło że jesteś <3

Nie wiem... narazie ostatnio tylko oglądałam siedmiu wspaniałych więc może się uda obejść.. ALE... ONI MIELI SOMBRERA! I akcja zaczynała się od wioski pełnej Meksykanów! XDDD I ja tam Miye widziałam, jak w mordę strzelił! :3 Asaś bardzo chętnie... tylko gdzie? Będzie z Blanką pracować? XD Ea rht djbuyikf7irmu.
Też się cieszę <3

izumi napisał:

Kyo? Znowu Kyo? Weźcie kurde, bo mój głęboko skrywany fangrirlizm się uaktywni.  Ale podoba mi się to, i pro.

Niestety... od kyotaska się świat nie uwolni >D mimo że ewoluował w łysopalca to i tak ma swoją mroczną egzekucyjną siłę pozyskiwania nowych sprzymierzeńców <3 Awww <3 stęskniłam się za nim xD

Yuki napisał:

Ależ się rozpisałaś! Podoba mi się to, przynajmniej mam co czytać
Za yaoi cię wielbię, za czytanie książek i filmy dokumentalne też, o perkusji już nie wspomnę! <3
Witaj na forum i miłego forumowania

Tak więc... zaczne na początku od takiego sympatycznego środka stylistycznego jakim jest.. onomatopeja. MUCZĘ ze szczęścia XDDD a dokładnie robię 'awwww'. Lubię pisać, więc przygotujcie się na to. Ja tam dziękuję, za bycie modem XDDD sądzę, że się nie zawiedziecie, bo mam niemałe doświadczenie w forumowych sprawach :3

macabre napisał:

yaoi *love* fazy *love, again*
tak więc witaj~

We we we we we we krroooowweeeyyyy~! <3 Witaj kyotaśny przyjacielu <3

Ostatnio edytowany przez Mika-sama (2011-03-02 09:50:41)


'Nie można chronić czegoś idealnego bez użycia zła.'
'What's going on? Can you feel it~?'
Perły lisów <3

Offline

 

#8 2011-03-03 20:18:46

 Fuu

tosty.

7144133
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Mika woła swojego Ygora, by powiedział za nią oHAYO XD

MUCZZZZZZZZZZZMYYYYYY~

mika napisał:

Asaś bardzo chętnie... tylko gdzie? Będzie z Blanką pracować? XD

[poiysoijojjjjjjjj a NO A GDZIE INDZIEJ!

keks dla yaoistek
świat i sernik<3


"Having friends whom you can trust is a little like being able to save yourself."
Perły przed lisy.

Offline

 
  • Index
  •  » O nas
  •  » Mika woła swojego Ygora, by powiedział za nią oHAYO XD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.admopole.pun.pl www.dzikiekoty.pun.pl www.dbj.pun.pl www.narutograforum.pun.pl www.tempofdeath.pun.pl